Tekstilinis sieninis lipdukas – SAFARI laukinės gamtos gyvūnai

Tekstilinis sieninis lipdukas – SAFARI laukinės gamtos gyvūnai Tekstilinis sieninis lipdukas – SAFARI laukinės gamtos gyvūnai Tekstilinis sieninis lipdukas – SAFARI laukinės gamtos gyvūnai
Šį produktą įsigijo daugiau nei 10+ patenkintų klientų.
Prekių turime

112,00 €Užklijavus lipduką (kaip pavaizduota nuotraukoje) dydis yra 130 × 300 cm.

Lipduko dalys – gyvūnai grupė – klijuojami atskirai. Išdėstykite gyvūnus taip, kaip parodyta nuotraukoje, arba pagal savo dizainą.


Autorinė kolekcija SAFARI sukurta bendradarbiaujant su Monika TomsiaMona Tomassi Studio. Kolekcija yra prekės ženklo INSPIO ORIGINAL dalis, priklausanti autoriaus bendradarbiavimo su dizaineriais ir iliustratoriais programai. Šiuos lipdukus galite rasti tik inspiooriginal.com svetainėje.


INSPIO sieniniai lipdukai
Lipdukai pagaminti iš tvirtos specialios folijos, kuri primena tekstilę ir yra maloni liesti. Lipdukus galima panaudoti kelis kartus ir plauti vandeniu.Aukštos kokybės lipdukai atspausdinti naudojant ekologiškus dažus, kurie yra saugūs. Lipdukai tinkami mažiems vaikams, todėl jie yra puikus pasirinkimas vaikų ar paauglių kambariui, svetainei ar miegamajam.Klijuoti ant sienos paprasta, nereikia klijų. Naudoti lipdukus paprasta ir patogu. Jei jie prilimpa vienas prie kito, galite juos tiesiog atklijuoti.