Grąžinimas

6. ATSITRAUKIMAS IŠ SUTARTIES

Pastaba: Dėl nuostatos § 7 par. Akto Nr. 6 c) punktas. 102/2014 Sb. nėra galimybės grąžinti prekių, pagamintų pagal specifinius vartotojo reikalavimus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra galimybė įsigyti individualizuotų prekių. Pagal šį įstatymą vartotojai NĖRA teisės atsisakyti sutarties per 14 dienų nenurodydami pateisinamos priežasties.

Vartotojas turi teisę per 14 dienų nenurodydamas priežasties atsisakyti sutarties:

su prekėmis, kai pirkėjas nepasirenka spalvos, kurią mes jam gaminame prekes.
su prekėmis, kai pirkėjas nepasirenka tokio dydžio, kad mes jam prekes gaminame.
su prekėmis, kai dekoracijai pirkėjas nepasirenka parašo vardo ar adreso.
Vartotojas savo teise atsisakyti pardavėjo gali pasinaudoti popierine forma arba įrašu kitoje patvariojoje laikmenoje, pavyzdžiui, el. paštu.

Prekės turi būti tokios būklės, kokios buvo pristatytos pirkėjui. Gaminio negalima naudoti, klijuoti, klijuoti, taip pat nenuimti apsauginės plėvelės. Jei atitinkate visas aukščiau nurodytas prekių grąžinimo sąlygas, pinigus už prekes atsiųsime Jums banko pavedimu į Jūsų sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo sutarties atsisakymo dienos. Grąžinamų siuntų grynaisiais pristatymo metu nepriimame.

Vartotojas, atsisakęs sutarties, padengia prekių grąžinimo pardavėjui išlaidas.
Sutarties atsisakymo atveju pirkėjas privalo grąžinti prekes pardavėjo adresu: INSPIO s.r.o., Pod Furčou 7, 040 01 Košice, Slovakia (tuo atveju, kai prekės jau buvo pristatytos pirkėjui).

Dėl nuostatos § 7 par. Akto Nr. 6 c) punktas. 102/2014 Sb. negalima grąžinti prekių, pagamintų pagal konkrečius vartotojo reikalavimus. Mūsų el.parduotuvėje galima įsigyti prekių, kurių spalvas, spalvų variacijas renkasi patys arba koreguoja standartinius matmenis. Pagal šį įstatymą vartotojai NETURI TEISĖS atsisakyti sutarties su šiuo produktu. Todėl prašome gerbiamų klientų nenutraukti sutarties su šia preke, nes prekės jums bus grąžintos ir mes pareikalausime iš jūsų sumokėti už siuntimą. Nepriėmus grynųjų pinigų pristatymo su tokiomis prekėmis, klientas privalo sumokėti 100% prekės pirkimo kainos + siuntimo ir siuntimo išlaidos už siuntos grąžinimą + siuntos pakartotinio siuntimo išlaidos, pavedimas į banko sąskaitą iš anksto. Formą rasite ČIA "„Nuotoliniu būdu sudarytos pirkimo sutarties atsisakymas."":/…int-form.pdf