Žaidimų kilimėlis

Kamščiamedis IR JO SAVYBĖS

INSPIO vaikiški kamštiniai kilimėliai yra natūralūs, ekologiški ir pagaminti Slovakijoje. Medžiaga importuojama iš Ispanijos. Šie vaikiški kilimėliai yra funkcionalūs kiekvieno vaiko miegamojo aksesuarai. Kamščiamedžio kilimėliai pasižymi puikiomis garsą sugeriančiomis savybėmis, o nukritus sugeria smūgį. Jie jaukiai papuošia miegamąjį. Jie tinka alergiškiems žmonėms, nes nesudaro aplinkos erkutėms atsirasti ir nesugeria dulkių. Kamščiamedis, kaip natūrali medžiaga, neleidžia atsirasti pelėsiui ir plisti bakterijoms.

Kamščiamedžio kilimėlį malonu liesti. Vaikai žaisdami daug laiko praleidžia ant grindų, todėl norime užtikrinti visiškai saugų ir kokybišką paviršių jų žaidimams. Viršutinė kilimėlio pusė pagaminta iš struktūrizuotos kamščiamedžio tekstilės. Apatinė pusė pagaminta iš guminės kamštinės medžiagos. Abi pusės yra neslystančios – tai patiks mažus vaikus auginantiems tėvams. Kamščiamedis pasižymi šilumos izoliacinėmis savybėmis, todėl tinka ir patalpoms su grindiniu šildymu.

Kilimėlį labai lengva prižiūrėti – galite jį nusiurbti dulkių siurbliu arba tiesiog nuvalyti naudodami vandenį. Jis lengvas, todėl jį galite pernešti bet kada ir bet kur.


VINILAS IR JO SAVYBĖS

Vaikiški viniliniai kilimėliai gaminami Slovakijoje. Medžiaga mums gaminama Ispanijoje. Šie žaidimų kilimėliai yra estetiški ir funkcionalūs kiekvieno vaikų kambario aksesuarai. Jie pasižymi puikiomis garsą sugeriančiomis savybėmis, nukritus sugeria smūgius ir jaukiai papuošia miegamąjį. Kilimėliai tinka alergiškiems žmonėms, nes nesudaro aplinkos erkutėms atsirasti ir nesugeria dulkių.

Vinilinį žaidimų kilimėlį labai malonu liesti. Ji taip pat tinka kambaryje su grindiniu šildymu.

Žaidimų kilimėlį labai lengva prižiūrėti – jį galima tiesiog nuvalyti naudojant vandenį. Jis lengvas, todėl jį galite pernešti bet kada ir bet kur.


KOKIŲ RŪŠIŲ KAMŠČIAMEDŽIO KILIMĖLIUS SIŪLOME?

1. KILIMĖLIS PRIE LOVOS

Asimetriškos formos kilimėlis idealiai tinka, jei norite užpildyti erdvę prie lovos. Vienas kilimėlio kraštas yra tiesus, todėl jį galite pakloti prie lovos. Ant kilimėlio pažymėta vieta šlepetėms, kur jūsų vaikas prieš miegą gali pasidėti šlepetes. Šį kilimėlį galima naudoti ir žaidimams. Ant jo rasite spalvingų iliustracijų, kelių, bėgių, metų laikų, „Ludo“ žaidimą arba skaičius nuo vieno iki dešimties.

2.KILIMĖLIAI SU KELIAIS IR ŽAIDIMAIS

Kvadrato, stačiakampio arba apvalios formos. Kilimėlis yra suasmenintas naudojant jūsų vaiko vardą ir pritaikytas mažesnėms erdvėms. Dėl savo spalvingo ir unikalaus dizaino jis vaikų kambarius padaro jaukesnius. Susipynę keliai ir bėgiai sukuria erdvę vaikų fantazijai. Žaisdami su mašinėlėmis, gyvūnais ar figūrėlėmis, jūsų vaikai atsidurs stebuklingame fantazijų pasaulyje. Ant kilimėlio taip pat rasite „Ludo“ žaidimą arba abėcėlės raides. Žaidimų metu kilimėlį galima naudoti kaip šilumos izoliatorių. Kamščiamedžio kilimėlis – tai inovatyvus ir šiuolaikiškas vaiko miegamojo aksesuaras.

3. 220 × 140 CM DYDŽIO KILIMAS, KURĮ GALITE SUDARYTI IŠ DALIŲ

Su šiuo kilimu galite atskleisti savo fantaziją. Galite pasirinkti bet kokius variantus ir sujungti juos taip, kad gautumėte tokio dydžio kilimą. Mūsų vaizdų derinimo priemonė kilimą sukurs už jus. Šis fėjų kilimas buvo sukurtas derinant „figūrėlę“ ir kvadratinį fėjų kilimą :-) Variantų gali būti begalė, todėl džiaugsimės, jei susikursite savo.

4. „INSPIO“ GAMYBOS „CORKLAND“

Didelis – 220 × 140 dydžio kamščiamedžio kilimas, kurį sukūrė mūsų tėtis kartu su trimis mergaitėmis, o jį nupiešė mūsų dukra. Jos įgyvendino savo svajonę – sukūrė erdvę, kurioje telpa žirgai, gyvūnai, „Lego“ ir visa kita, ką įsigijo per pastaruosius kelerius metus.

PERŽIŪRĖTI VISUS KAMŠČIAMEDŽIO KILIMĖLIUS

PERŽIŪRĖTI KAMŠČIAMEDŽIO KILIMĖLIŲ NUOTRAUKŲ GALERIJĄ


KOKIŲ RŪŠIŲ VINILINIUS ŽAIDIMŲ KILIMĖLIUS SIŪLOME?

1. GYVŪNAI

Šių kilimėlių dydis yra 113 × 113 cm. Parengėme sąrašą gyvūnų, kuriuos mūsų grafikė Valentínka piešia ir ruošia mūsų svetainėms. Jų iš viso bus 16: meškinas, rudasis lokys, lapė, meškėnas, zuikis, pelėda, pelytė, panda, raganosis, koala, žirafa, dramblys, zebras, liūtas, beždžionė, pingvinas.

2. ŽAIDIMŲ KILIMĖLIAI SU KELIAIS IR TRAUKINIAIS

Šių kilimėlių dydis taip pat yra 113 × 113 cm. Juose naudojame įvairius gyvūnus, spalvas, motyvus ir raštus.

3. CORKLAND

Gaminame 115 × 118 cm dydžio kilimėlius su keliais. Juose naudojame įvairius gyvūnus, spalvas, motyvus ir raštus.

PERŽIŪRĖTI VISUS VINILINIUS ŽAIDIMŲ KILIMĖLIUS