Ieškote unikalios dovanos savo meilei?

Akvareliniai sieniniai lipdukai aplink duris

Akvareliniai sieniniai lipdukai aplink duris Akvareliniai sieniniai lipdukai aplink duris Akvareliniai sieniniai lipdukai aplink duris Akvareliniai sieniniai lipdukai aplink duris
Šį produktą įsigijo daugiau nei 250+ patenkintų klientų. 2 per pastarąją savaitę.
Prekių turime
Matmenys:
  • N.1 – Į DEŠINĘ
  • N.2 – Į KAIRĘ

39,00 €Dydis priklijavus, kaip parodyta nuotraukoje: 215 cm aukštis × 104 cm plotis. Nuotraukoje pavaizduoti lipdukai yra į dešinę pusę.

Atskiros lipduko dalys klijuojamos atskirai. Lipdukus išdėliokite taip, kaip pavaizduota paveikslėlyje, arba pagal savo sumanymą.

Lipdukai pagaminti iš aukštos kokybės tekstilinės plėvelės ir pasižymi akvarelinio piešinio išvaizdą.INSPIO sieniniai lipdukai
Lipdukai pagaminti iš tvirtos specialios folijos, kuri primena tekstilę ir yra maloni liesti. Lipdukus galima panaudoti kelis kartus ir plauti vandeniu.Aukštos kokybės lipdukai atspausdinti naudojant ekologiškus dažus, kurie yra saugūs. Lipdukai tinkami mažiems vaikams, todėl jie yra puikus pasirinkimas vaikų ar paauglių kambariui, svetainei ar miegamajam.Klijuoti ant sienos paprasta, nereikia klijų. Naudoti lipdukus paprasta ir patogu. Jei jie prilimpa vienas prie kito, galite juos tiesiog atklijuoti.