Nuotraukos ant stiklo, stiklo plaketa su pritaikytu tekstu

Šį produktą įsigijo daugiau nei 270+ patenkintų klientų. 6 per pastarąją savaitę.

Įkelkite savo nuotrauką čia. Arba atsiųskite mums ją el. paštu: info@inspio.lt


Stiklinė plaketas su nuotrauka: asmeninis dovanų variantas, kuris paliks ilgalaikį įspūdį!

Įsivaizduokite nuostabų jausmą, kai jūsų artimieji atidaro dovaną ir randa grožią skleninę plaketę su jų mėgstama nuotrauka. Jų akys švyti ir akimirksniu supranta, kad jūs davėte jiems kažką tikrai nuostabaus ir unikalaus. Tai yra tiksliai tai, ką galite pasiekti su mūsų asmenine sklenine plakete su nuotrauka!

Sukurkite savo asmeninę skleninę nuotrauką INSPIO programėlėje – procesas yra paprastas ir smagus. Įkraukite nuotrauką, pridėkite tekstą ar dekoratyvinius elementus ir iš karto matysite, kaip plaketas atrodys. Tada tiesiog pridėkite ją į krepšelį ir mes pasirūpinsime likusia dalimi.

5 priežastys, kodėl verta nusipirkti skleninę plaketę su nuotrauka:
1️⃣ Premjero kokybė: mūsų skleninės plaketės yra pagamintos iš skaidraus stiklo su apdirbtais kraštais, o mes naudojame šveicariškus ekologiškus atramentus su GREENGUARD sertifikatu, kurie yra atsparūs bet kokiems įbrėžimams.

2️⃣ Greita pristatymas: užsakykite savo plaketę šiandien, ir mes ją pagaminsime ir išsiųsime per 24 valandas!

3️⃣ Saugi pakavimas: mūsų kartoniniai pakavimai yra specialiai sukurti INSPIO produktams, todėl jūsų plaketa atkeliaus saugiai ir be pažeidimų.

4️⃣ Asmeninis pritaikymas: sukurkite plaketę pagal savo fantaziją – pasirinkite nuotrauką, tekstą ir dekoratyvinius elementus, kurie geriausiai atspindi jūsų jausmus ir žinutę.

5️⃣ Dovanokite džiaugsmą: skleninė plaketa su nuotrauka yra puiki dovanų idėja visai šeimai, draugams, partneriams ar net sau pačiam. Padarykite kažkam džiaugsmą šiuo unikaliu būdu!

Nelaukite ilgiau – užsisakykite šią nuostabią stiklinę su nuotrauka dar šiandien ir padovanokite savo artimiesiems įsimintiną dovaną!