Užsakymo stebėjimas


KAIP TAI VEIKIA

Apsipirkti internetu darosi vis patogiau! INSPIO lydime jus viso užsakymo metu ir informuojame apie užsakymo būseną. Visada žinosite, ar jūsų užsakymas jau atliktas ir keliauja pas jus. Tai galite bet kada sužinoti mūsų svetainėje – tereikia nuorodos, kurią rasite el. laiške iškart po užsakymo sukūrimo.1. UŽSAKYMAS PATVIRTINTAS

El. paštu gausite užsakymo patvirtinimą su visa informacija ir sekimo nuoroda. Taip pat per 15 sekundžių po užsakymo sukūrimo išsiųsime patvirtinimo tekstą. Jei nusprendėte mokėti internetu kortele ir mokėjimas nepavyko, per 7 minutes gausite tekstą su nuoroda, kad galėtumėte pakartoti mokėjimą.

2. UŽSAKYMAS GAMINAMAS

Dekoratyvines lenteles pagaminame ir išsiunčiame jau kitą dieną po užsakymo sukūrimo. Lipdukus spausdiname praėjus vienai dienai po užsakymo sukūrimo, tačiau lipdukai turi kurį laiką būti užlaikomi (daugiau informacijos apie lipdukus). Tada lipdukus išpjauname ir išsiunčiame, paprastai trečią ar ketvirtą dieną.

3. UŽSAKYMO PAKAVIMAS

Viskas pagaminama ir saugiai supakuojama. El. laišku gausite informaciją, kad užsakymą paruošėme perduoti kurjeriui.

4. UŽSAKYMAS IŠSIŲSTAS IŠ „INSPIO“

Kurjeris paėmė jūsų siuntą. Siunčiame jums siuntos numerį, kuris bus nurodytas užsakymo išsamioje informacijoje (nuorodą rasite kiekviename mūsų siunčiamame el. laiške), o savo siuntą visada galite sekti kurjerių tarnybos sistemoje.

5. UŽSAKYMAS PAS VIETINĮ KURJERĮ

Jūsų siuntinys greitai bus pristatytas! Jūsų užsakymas atvyko į vietinio kurjerio tarnybos sandėlį ir yra paruoštas pristatyti jums (paprastai kitą darbo dieną).

6. UŽSAKYMAS VEŽAMAS

Jis netrukus bus jums pristatytas! Kurjeris veža jūsų siuntą ir ji bus pristatyta šiandien.

7. UŽSAKYMAS PRISTATYTAS

Valio, sėkmingai pristatėme jūsų užsakymą! :) Užsakymo išsamioje informacijoje bus pateikta siuntos sąskaita faktūra.


Nelaukite – apsipirkite jau šiandien!


Suasmeninta romantiška dovana
Perklijuojami tekstilės lipdukai vaikams
Sieniniai paveikslai