Nemokamas asmeniškai pritaikytas plakatas, skirtas atsispausdinti formato A4 arba A3

Sistema automatiškai išsiųs jums plakato failą į jūsų įvestą elektroninio pašto adresą per 10 minučių. Jei plakatas nepateko, prašome patikrinti savo nežinomų laiškų aplanką (SPAM). Jei jums visai nepriėjo el. laiškas, bandykite sugeneruoti plakatą iš naujo arba naudokite kitą el. paštą. Jei kyla problemų, prašome susisiekti su mumis. Ačiū ir džiaugiamės, kad mus aplankėte.

Labas, mieli tėvai!

1️⃣ Pristatome jums nuostabią galimybę jūsų mažiems atžaloms – asmeniškai pritaikytą plakatą su jūsų vaiko raidėmis ir vardu, kurį galite paprastai atsisiųsti ir pakabinti ant jų kambario sienos.
2️⃣ Pasirinkite iš įvairių spalvų schemų ir dizainų, kad sukurtumėte puikų plakatą, kuris bus įdomus papildymas vaikų kambaryje ir tuo pačiu skatins vaikus mokytis rašyti raides ir skaityti.
3️⃣ Šis asmeniškai pritaikytas plakatas yra puiki dovana jūsų vaikams, anūkams, brolėliams, sesutėms ar net jūsų draugų vaikams. Tai unikali galimybė parodyti vaikams, kad jie yra ypatingi ir jų vardas turi prasmę.
4️⃣ O kas yra geriausia šiame plakate? Jį galite atsisiųsti visiškai nemokamai! Taip, teisingai – nemokamai!
5️⃣ Ko dar laukiate? Spustelėkite aukščiau esantį nuorodą ir šiandien gaukite savo asmeniškai pritaikytą plakatą savo vaikui!