Surenkite kūrybingumo dieną ir žaiskite su vaikais tapdami menininkais Nemokamai atsisiųskite INSPIO spalvinimo puslapius vaikams.

Lipdukai TAŠKELIAI – kaip pasirinkti?

BENDRI PATARIMAI RENKANTIS TAŠKELIUS

  • Išmatuokite bent vieną kambario sieną (tai nėra sunku :-) )
  • Patarimas: standartinis lovos ilgis yra 200 cm, o standartinis buto sienos aukštis – apie 225 cm.
  • Pasirinkite jums patinkantį taškelių tankį
  • Ir vadovaukitės nuojauta – bus nuostabu :-)

KUO TAŠKELIŲ LIPDUKAI SKIRIASI VIENI NUO KITŲ?

Dydis: 1 cm, 2 cm, 3 cm, 4 cm, 4,5 cm, 5 cm ir 6 cm
Medžiaga:

  • vinilas (nuo 1 cm iki 6 cm) – galite rinktis raižytus lipdukus iš pavyzdžiuose pateiktų numatytųjų spalvų: jie puikiai tinka lygioms ir smulkaus grūdėtumo sienoms, baldams ir langams. Be to, jie atsparūs vandeniui ir nepraranda spalvos;
  • tekstilė (nuo 4,5 cm ir didesni) – tai spausdinti lipdukai, kuriuos mes arba jūs patys sukuriate įvairių spalvų ir spalvų derinių. Jie storesni už vinilinius lipdukus ir idealiai tinka šiurkštesniam tinkui.

Abiejų tipų lipdukus galima gražiai derinti, jie yra aukštos kokybės ir kiekvienas turi savų privalumų.

MAŽIAUSI TAŠKELIAI AR ŽIEDAI?

Derinkite įvairių spalvų ir dydžių taškelius. INSPIO rasite visų spalvų ir dydžių lipdukų. Nuotraukose galite matyti, kiek taškelių naudojome. Visos nuotraukos darytos ant tos pačios sienos (210 × 350 cm).

KAIP DERINTI?

Pavyzdžiui, šį apskritimų rinkinį taip pat galite rinktis juodos, pilkos ir baltos spalvos, jį galima papildyti bet kokios spalvos 4 cm ar didesniais apskritimais.
Galėsite rinktis iš daugybės variantų, todėl kiekvienas rasti sau tinkamiausią.

DERINKIE ATSARGIAI

Atkreipkite dėmesį į spalvų pasirinkimą. Balta, juoda ir pilka spalvos nelaikomos spalvomis. Todėl galite sukurti gražų ir spalvingą derinį su visų spalvų derančiais lipdukų rinkiniais.

Spalvų paletę vaikams rinkitės taip, tarsi ji būtų skirta jums. Jūs geriausiai žinote, kas jums patinka.

KAIP KLIJUOTI TAŠKELIUS?

Taškelius galite klijuoti atsitiktine tvarka arba improvizuoti, kaip jums patinka, kad jie būtų vienodu atstumu vieni nuo kitų. Kuo taškeliai mažesni, tuo arčiau vienus prie kitų juos galima klijuoti. Būkite drąsūs! Juos galima kelis kartus perklijuoti :-)

KOKIU ATSTUMU VIENUS NUO KITO KLIJUOTI APSKRITIMUS?

Vaizduose parodyta, kiek taškelių naudojome ir kokiu atstumu juos klijavome. Atkreipkite dėmesį, kad taškelius klijuojant įvairiais atstumais vienus nuo kitų, kambarys atrodys visiškai kitaip.

KOKĮ SPALVŲ DERINĮ PASIRINKTI?

Įvairių spalvų derinių rasite skiltyje „Sieniniai lipdukai“. Esame tikri, kad ten pasisemsite įkvėpimo.

DIDELI TAŠKAI ANT SIENOS

Jei pasirinksite šį smagų variantą, nieko nesugadinsite. Turime daugybės spalvų lipdukų, todėl visi ras sau tinkamiausią. Juos netgi galite derinti su įvairiais lipdukais iš vaikiškos kolekcijos.

VIS DAR NERANDATE?

Ar vis dar nerandate patinkančių taškelių? Parašykite mums el. laišką ir padėsime! Turime šių:

  • auksinių, sidabrinių, įvairiaspalvių, vienos spalvos, išspausdintų, išpjautų, didelių, mažų, dažytų, dvispalvių, trispalvių, su balionais, su flamingais, su vardais, su meškiukais, su kalvomis… Jei ką nors pamiršome, susisiekite su mumis el. paštu info@inspio.lt.

Šį straipsnį jums parengė Slávka


Dalytis